Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 26,69 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
26.69
Cena netto: 21,70 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA

19,70 zł

16,02 zł

szt.
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34

10,71 zł

8,71 zł

szt.
Nóż do wertykulatora BRILL E40 5014 TB40 5021 GARDENA 350E
Nóż do wertykulatora BRILL E40 5014 TB40 5021 GARDENA 350E

14,99 zł

Cena regularna: 17,41 zł

Najniższa cena: 15,00 zł

12,19 zł

Cena regularna: 14,15 zł

Najniższa cena: 12,20 zł
szt.
Nóż glebogryzarki AGRIA prawy 155x60x55x5
Nóż glebogryzarki AGRIA prawy 155x60x55x5

44,60 zł

36,26 zł

szt.
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 155x60x55x5
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 155x60x55x5

44,60 zł

36,26 zł

szt.
Noże do wertykulatora SABO 36EV
Noże do wertykulatora SABO 36EV

4,90 zł

Cena regularna: 7,35 zł

Najniższa cena: 4,90 zł

3,98 zł

Cena regularna: 5,98 zł

Najniższa cena: 3,98 zł
szt.
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert

9,99 zł

Cena regularna: 12,71 zł

Najniższa cena: 9,99 zł

8,12 zł

Cena regularna: 10,33 zł

Najniższa cena: 8,12 zł
szt.
Noże do wertykulatora TIELBURGER i ISEKI
Noże do wertykulatora TIELBURGER i ISEKI

22,08 zł

17,95 zł

szt.
Noże do wertykulatorów MTD GUTBROD V38 VE38 V38G
Noże do wertykulatorów MTD GUTBROD V38 VE38 V38G

25,83 zł

21,00 zł

szt.
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka

19,72 zł

16,03 zł

szt.
Noże do wertykulatora AL-KO 38 VLE 38 E 38 VLB 38 P Combi Care 32 VLE BRILL GARDENA 28 VE-RL 38 VB RL
Noże do wertykulatora AL-KO 38 VLE 38 E 38 VLB 38 P Combi Care 32 VLE BRILL GARDENA 28 VE-RL 38 VB RL

11,99 zł

Cena regularna: 14,98 zł

Najniższa cena: 14,98 zł

9,75 zł

Cena regularna: 12,18 zł

Najniższa cena: 12,18 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP

27,65 zł

22,48 zł

szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN

8,64 zł

7,02 zł

szt.
Filtr oleju oryginalny Briggs&Stratton 492932S
Filtr oleju oryginalny Briggs&Stratton 492932S

69,00 zł

Cena regularna: 73,55 zł

Najniższa cena: 73,55 zł

56,10 zł

Cena regularna: 59,80 zł

Najniższa cena: 59,80 zł
szt.
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP

23,99 zł

Cena regularna: 25,95 zł

Najniższa cena: 25,95 zł

19,50 zł

Cena regularna: 21,10 zł

Najniższa cena: 21,10 zł
szt.
Promocje
Cewka zapłonowa do Briggs & Stratton Classic Sprint CMI
Cewka zapłonowa do Briggs & Stratton Classic Sprint CMI

109,00 zł

Cena regularna: 116,08 zł

Najniższa cena: 116,08 zł

88,62 zł

Cena regularna: 94,37 zł

Najniższa cena: 94,37 zł
szt.
Pasek klinowy do JOHN DEERE LT150 LT160 LT170 LT180 LT190 X300 X320 X324 X360
Pasek klinowy do JOHN DEERE LT150 LT160 LT170 LT180 LT190 X300 X320 X324 X360

99,99 zł

Cena regularna: 117,65 zł

Najniższa cena: 117,65 zł

81,29 zł

Cena regularna: 95,65 zł

Najniższa cena: 95,65 zł
szt.
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA

25,00 zł

Cena regularna: 29,79 zł

Najniższa cena: 29,79 zł

20,33 zł

Cena regularna: 24,22 zł

Najniższa cena: 24,22 zł
szt.
Pasek klinowy do Husqvarna Rider 1200 850-12 FR13
Pasek klinowy do Husqvarna Rider 1200 850-12 FR13

99,99 zł

Cena regularna: 107,74 zł

Najniższa cena: 107,74 zł

81,29 zł

Cena regularna: 87,59 zł

Najniższa cena: 87,59 zł
szt.
Filtr powietrza KOHLER do HUSQVARNA CT CTH LTH YTH 151 152 171 172
Filtr powietrza KOHLER do HUSQVARNA CT CTH LTH YTH 151 152 171 172

39,90 zł

Cena regularna: 58,95 zł

Najniższa cena: 58,95 zł

32,44 zł

Cena regularna: 47,93 zł

Najniższa cena: 47,93 zł
szt.
Nóż 47 cm do kosiarki HONDA HR 194 K1 HR 1950
Nóż 47 cm do kosiarki HONDA HR 194 K1 HR 1950

89,00 zł

Cena regularna: 95,50 zł

Najniższa cena: 95,50 zł

72,36 zł

Cena regularna: 77,64 zł

Najniższa cena: 77,64 zł
szt.
Pasek klinowy 710231 do MURRAY 36" i 40"
Pasek klinowy 710231 do MURRAY 36" i 40"

59,00 zł

Cena regularna: 63,03 zł

Najniższa cena: 63,03 zł

47,97 zł

Cena regularna: 51,24 zł

Najniższa cena: 51,24 zł
szt.
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP

23,99 zł

Cena regularna: 25,95 zł

Najniższa cena: 25,95 zł

19,50 zł

Cena regularna: 21,10 zł

Najniższa cena: 21,10 zł
szt.
Kołnierz uszczelka gaźnika do Briggs & Stratton serii 13
Kołnierz uszczelka gaźnika do Briggs & Stratton serii 13

9,00 zł

Cena regularna: 10,14 zł

Najniższa cena: 10,14 zł

7,32 zł

Cena regularna: 8,24 zł

Najniższa cena: 8,24 zł
szt.
Uszczelniacz wału do TECUMSEH V50 V60 H50 H60 HH VH60
Uszczelniacz wału do TECUMSEH V50 V60 H50 H60 HH VH60

10,00 zł

Cena regularna: 16,91 zł

Najniższa cena: 16,91 zł

8,13 zł

Cena regularna: 13,75 zł

Najniższa cena: 13,75 zł
szt.
Noże do wertykulatora SABO 36EV
Noże do wertykulatora SABO 36EV

4,90 zł

Cena regularna: 7,35 zł

Najniższa cena: 4,90 zł

3,98 zł

Cena regularna: 5,98 zł

Najniższa cena: 3,98 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 5 HP
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 5 HP

24,99 zł

Cena regularna: 26,39 zł

Najniższa cena: 26,39 zł

20,32 zł

Cena regularna: 21,46 zł

Najniższa cena: 21,46 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony