Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 2-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 19,79 zł 19.79
Cena netto: 16,09 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
11,43 zł 9,29 zł
szt.
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
9,98 zł 8,11 zł
szt.
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
15,00 zł 12,20 zł
szt.
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
18,40 zł 17,90 zł 14,96 zł 14,55 zł
szt.
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
148,58 zł 139,00 zł 120,80 zł 113,01 zł
kmpl.
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
22,85 zł 18,58 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,14 zł 6,62 zł
szt.
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
24,98 zł 20,31 zł
szt.
Łożysko koła kosiarki 27x12x12,2
Łożysko koła kosiarki 27x12x12,2
10,60 zł 8,62 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Stratton Intek 14-24 HP
Filtr powietrza Briggs Stratton Intek 14-24 HP
24,91 zł 20,25 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
22,73 zł 18,48 zł
szt.
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
53,65 zł 43,62 zł
szt.
Promocje
Pierścienie tłoka do KOHLER K181 8 HP (+0,010") - 74,90 mm
Pierścienie tłoka do KOHLER K181 8 HP (+0,010") - 74,90 mm
189,56 zł 149,00 zł 154,11 zł 121,14 zł
szt.
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
18,40 zł 17,90 zł 14,96 zł 14,55 zł
szt.
Nóż mulczowy do traktorków JOHN DEERE SABRE SCOTTS 48" 42,2 cm
Nóż mulczowy do traktorków JOHN DEERE SABRE SCOTTS 48" 42,2 cm
85,47 zł 75,00 zł 69,49 zł 60,98 zł
szt.
Membrana gaźnika Briggs&Stratton 2-5 HP (gaźniki Pulsa Jet, nowa wersja)
Membrana gaźnika Briggs&Stratton 2-5 HP (gaźniki Pulsa Jet, nowa wersja)
8,29 zł 7,00 zł 6,74 zł 5,69 zł
szt.
Nóż do MTD 21" GES53 SP53GHW 53SP Gutbrod HB58
Nóż do MTD 21" GES53 SP53GHW 53SP Gutbrod HB58
47,40 zł 44,99 zł 38,54 zł 36,58 zł
szt.
Łożysko 6204 2RS 47x20x14 mm do traktorka
Łożysko 6204 2RS 47x20x14 mm do traktorka
12,92 zł 9,99 zł 10,50 zł 8,12 zł
szt.
Sprzęgło elektromagnetyczne do HUSQVARNA MTD SNAPPER TORO  VIKING MT640
Sprzęgło elektromagnetyczne do HUSQVARNA MTD SNAPPER TORO VIKING MT640
655,07 zł 599,00 zł 532,58 zł 486,99 zł
szt.
Świeca zapłonowa Champion RJ19LM BRIGGS 802592S BS19LM
Świeca zapłonowa Champion RJ19LM BRIGGS 802592S BS19LM
12,99 zł 9,99 zł 10,56 zł 8,12 zł
szt.
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
148,58 zł 139,00 zł 120,80 zł 113,01 zł
kmpl.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony