Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 17,93 zł 17.93
Cena netto: 14,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
11,43 zł 9,29 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,14 zł 6,62 zł
szt.
Łańcuchy śniegowe śnieżne na koła 18x8.50-8
Łańcuchy śniegowe śnieżne na koła 18x8.50-8
214,67 zł 174,53 zł
Para
Noże do wertykulatora KYNAST 15E403 35V403
Noże do wertykulatora KYNAST 15E403 35V403
9,99 zł 8,12 zł
szt.
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
22,85 zł 18,58 zł
szt.
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
9,98 zł 8,11 zł
szt.
Amortyzator do Husqvarna 44 266 268 272 444
Amortyzator do Husqvarna 44 266 268 272 444
11,56 zł 9,40 zł
szt.
Wałek adaptera noża do MURRAY 91922 - 197,5 mm
Wałek adaptera noża do MURRAY 91922 - 197,5 mm
38,27 zł 31,11 zł
szt.
Nóż glebogryzarki AGRIA prawy 155x60x55x5
Nóż glebogryzarki AGRIA prawy 155x60x55x5
29,60 zł 24,07 zł
szt.
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 155x60x55x5
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 155x60x55x5
29,60 zł 24,07 zł
szt.
Zestaw uszczelek do Briggs 10 - 13.5 HP
Zestaw uszczelek do Briggs 10 - 13.5 HP
114,26 zł 92,89 zł
szt.
Promocje
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
8,39 zł 7,90 zł 6,82 zł 6,42 zł
szt.
Pierścienie tłoka do KOHLER K181 8 HP (+0,010") - 74,90 mm
Pierścienie tłoka do KOHLER K181 8 HP (+0,010") - 74,90 mm
189,56 zł 149,00 zł 154,11 zł 121,14 zł
szt.
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
79,33 zł 69,99 zł 64,50 zł 56,90 zł
szt.
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
68,03 zł 59,99 zł 55,31 zł 48,77 zł
szt.
Łożysko kulkowe 6202 2RS 35x15x11
Łożysko kulkowe 6202 2RS 35x15x11
9,93 zł 5,00 zł 8,07 zł 4,07 zł
szt.
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
18,40 zł 17,90 zł 14,96 zł 14,55 zł
szt.
Świeca zapłonowa Champion QC12YC Briggs 691043
Świeca zapłonowa Champion QC12YC Briggs 691043
27,60 zł 18,30 zł 22,44 zł 14,88 zł
szt.
Pasek klinowy AA86 do Castel Garden N92 NJ92 STIGA Estate 92 ISEKI SABO DOLMAR SOLO
Pasek klinowy AA86 do Castel Garden N92 NJ92 STIGA Estate 92 ISEKI SABO DOLMAR SOLO
69,40 zł 59,99 zł 56,42 zł 48,77 zł
szt.
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
148,58 zł 129,99 zł 120,80 zł 105,68 zł
kmpl.
Pasek dwustronny napędu noży do MTD YARDMAN Gutbrod deck N 40" starszy typ
Pasek dwustronny napędu noży do MTD YARDMAN Gutbrod deck N 40" starszy typ
76,75 zł 59,99 zł 62,40 zł 48,77 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony