Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Cena: 18,91 zł 18.91
Cena netto: 15,37 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Produkty powiązane

Bestsellery
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
44,16 zł 35,90 zł
szt.
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
8,99 zł 7,31 zł
szt.
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
117,67 zł 85,00 zł 95,67 zł 69,11 zł
szt.
Klin wpust koła magnesowego Briggs Stratton
Klin wpust koła magnesowego Briggs Stratton
2,99 zł 2,43 zł
szt.
Łożysko koła kosiarki 28,6x12,70x11
Łożysko koła kosiarki 28,6x12,70x11
6,88 zł 5,59 zł
szt.
Nóż glebogryzarki uniwersalny prawy 230x70x40x6
Nóż glebogryzarki uniwersalny prawy 230x70x40x6
24,35 zł 19,99 zł 19,80 zł 16,25 zł
szt.
Nóż glebogryzarki uniwersalny lewy 230x70x40x6
Nóż glebogryzarki uniwersalny lewy 230x70x40x6
24,35 zł 19,99 zł 19,80 zł 16,25 zł
szt.
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
22,21 zł 19,99 zł 18,06 zł 16,25 zł
szt.
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
Koło pasowe do CASTEL GARDEN HONDA STIGA
24,30 zł 19,76 zł
szt.
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
58,84 zł 47,84 zł
szt.
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
3,25 zł 2,64 zł
szt.
Filtr paliwa POREX 3,5 mm do pilarki kosy
Filtr paliwa POREX 3,5 mm do pilarki kosy
12,49 zł 10,15 zł
szt.
Kanister na paliwo 5L z lejkiem
Kanister na paliwo 5L z lejkiem
19,13 zł 15,55 zł
Promocje
Zębatka 16 zębów startera Tecumseh H50 H60 HH40 HH60 V70
Zębatka 16 zębów startera Tecumseh H50 H60 HH40 HH60 V70
61,61 zł 34,99 zł 50,09 zł 28,45 zł
szt.
Filtr oleju przekładni do ARIENS BOLENS CUB CADET JOHN DEERE MTD TORO
Filtr oleju przekładni do ARIENS BOLENS CUB CADET JOHN DEERE MTD TORO
59,79 zł 39,99 zł 48,61 zł 32,51 zł
szt.
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
Noże do wertykulatora SOLO 516 518 519 Makita Dolmar Pubert
138,87 zł 99,99 zł 112,90 zł 81,29 zł
kmpl.
Filtr powietrza do Robin EH09
Filtr powietrza do Robin EH09
29,93 zł 9,99 zł 24,33 zł 8,12 zł
szt.
Sprzęgło elektromagnetyczne WARNER 5217-4 do ALKO DOLMAR SOLO
Sprzęgło elektromagnetyczne WARNER 5217-4 do ALKO DOLMAR SOLO
893,95 zł 799,00 zł 726,79 zł 649,59 zł
szt.
Nóż mielący do MTD B155 H165 LG175 GUTBROD DLX96 BOLENS BL175 OLEO-MAC Tornado
Nóż mielący do MTD B155 H165 LG175 GUTBROD DLX96 BOLENS BL175 OLEO-MAC Tornado
49,22 zł 39,99 zł 40,02 zł 32,51 zł
szt.
Nóż 35,5 cm do kosiarki TORO WHEEL HORSE 42" (kosisko na 3 noże)
Nóż 35,5 cm do kosiarki TORO WHEEL HORSE 42" (kosisko na 3 noże)
53,78 zł 45,00 zł 43,72 zł 36,59 zł
szt.
Nóż glebogryzarki uniwersalny prawy 230x70x45x6
Nóż glebogryzarki uniwersalny prawy 230x70x45x6
26,73 zł 19,99 zł 21,73 zł 16,25 zł
szt.
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 936 940 Efco 136 140
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 936 940 Efco 136 140
13,12 zł 9,99 zł 10,67 zł 8,12 zł
szt.
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
127,50 zł 85,00 zł 103,66 zł 69,11 zł
szt.
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
118,37 zł 85,00 zł 96,24 zł 69,11 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony