UWAGA: odnosząc się do zaleceń o przestrzeganiu niezbędnych środków ostrożności w związku z epidemią oraz dla bezpieczeństwa Państwa i kurierów, wstrzymujemy czasowo opcję zamawiania za pobraniem. Należy też zachować bezpieczną formę odbioru bez bezpośredniego kontaktu z kurierem, doręczenie w tzw. bezpieczne miejsce bez konieczności składania podpisu.

Kontakt ze sklepem tylko mailem do odwołania.

 

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 17,93 zł 17.93
Cena netto: 14,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Łożysko koła kosiarki uniwersalne 34,93x19,05x12,7
Łożysko koła kosiarki uniwersalne 34,93x19,05x12,7
8,27 zł 7,00 zł 6,72 zł 5,69 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,14 zł 6,62 zł
szt.
Ostrze noża do kosiarki listwowej ESM BUSATIS 344048
Ostrze noża do kosiarki listwowej ESM BUSATIS 344048
14,24 zł 11,58 zł
szt.
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
3,25 zł 2,64 zł
szt.
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
44,99 zł 36,58 zł
szt.
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
22,73 zł 18,48 zł
szt.
Śruba piasty do Husqvarna Partner Craftsman
Śruba piasty do Husqvarna Partner Craftsman
6,25 zł 5,08 zł
szt.
Sprężyna aeratora do WOLF UV EK
Sprężyna aeratora do WOLF UV EK
10,88 zł 8,85 zł
szt.
Łożysko piasty 15,8x39,9x11,9 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,8x39,9x11,9 mm do traktorka
19,46 zł 15,82 zł
szt.
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
25,95 zł 21,10 zł
szt.
Promocje
Tarcza tnąca do kosy 3 zęby 255x20x3 mm
Tarcza tnąca do kosy 3 zęby 255x20x3 mm
36,80 zł 29,99 zł 29,92 zł 24,38 zł
szt.
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
15,00 zł 9,99 zł 12,20 zł 8,12 zł
szt.
Pasek AA68 napędu kosiska do SNAPPER
Pasek AA68 napędu kosiska do SNAPPER
66,11 zł 49,99 zł 53,75 zł 40,64 zł
szt.
Pasek AA113 dwustronnego działania do traktorka
Pasek AA113 dwustronnego działania do traktorka
146,09 zł 119,00 zł 118,77 zł 96,75 zł
szt.
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
24,18 zł 20,00 zł 19,66 zł 16,26 zł
szt.
Nóż 39 cm do Husqvarna Rider 15 18 155 175 Jonsered FR2116 FR2216
Nóż 39 cm do Husqvarna Rider 15 18 155 175 Jonsered FR2116 FR2216
64,53 zł 45,00 zł 52,46 zł 36,59 zł
szt.
Mydło w płynie sanityzujące V8 5L
Mydło w płynie sanityzujące V8 5L
81,88 zł 49,00 zł 66,57 zł 39,84 zł
szt.
Emulsja do mycia rąk Dreumex Citrus Orange 3,79 L
Emulsja do mycia rąk Dreumex Citrus Orange 3,79 L
99,32 zł 59,99 zł 80,75 zł 48,77 zł
szt.
Opona DURO DI5005 16x6.50-8 4PR TL
Opona DURO DI5005 16x6.50-8 4PR TL
124,38 zł 99,99 zł 101,12 zł 81,29 zł
szt.
Pasek dwustronny AA71 napędu noży do SNAPPER
Pasek dwustronny AA71 napędu noży do SNAPPER
79,91 zł 49,99 zł 64,97 zł 40,64 zł
szt.
Koło napędowe do kosiarki AYP Husqvarna Partner Bernard
Koło napędowe do kosiarki AYP Husqvarna Partner Bernard
95,98 zł 79,99 zł 78,03 zł 65,03 zł
szt.
Środek dezynfekujący HYPRED FORCE 7 5kg
Środek dezynfekujący HYPRED FORCE 7 5kg
197,62 zł 159,00 zł 182,98 zł 147,22 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony