Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,80 zł 18.80
Cena netto: 15,28 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Produkty powiązane

Bestsellery
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
24,21 zł 19,68 zł
szt.
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
3,25 zł 2,64 zł
szt.
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
8,83 zł 7,18 zł
szt.
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
58,84 zł 47,84 zł
szt.
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
117,67 zł 95,67 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
22,41 zł 18,22 zł
szt.
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
44,16 zł 35,90 zł
szt.
Filtr powietrza HONDA GX140 GX160 GX200
Filtr powietrza HONDA GX140 GX160 GX200
18,10 zł 14,72 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,85 zł 7,20 zł
szt.
Klin wpust koła magnesowego Briggs Stratton
Klin wpust koła magnesowego Briggs Stratton
2,99 zł 2,43 zł
szt.
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
26,54 zł 21,58 zł
szt.
Promocje
Zestaw uszczelek do STIHL 050 051 075 076 TS510
Zestaw uszczelek do STIHL 050 051 075 076 TS510
35,64 zł 19,99 zł 28,98 zł 16,25 zł
szt.
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 947 952 Efco 147 152
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 947 952 Efco 147 152
16,35 zł 9,99 zł 13,29 zł 8,12 zł
szt.
Amortyzator do Stihl 029 039 MS290 MS390
Amortyzator do Stihl 029 039 MS290 MS390
23,14 zł 9,99 zł 18,81 zł 8,12 zł
szt.
Fajka świecy gumowa do przewodu 7 mm
Fajka świecy gumowa do przewodu 7 mm
4,87 zł 3,50 zł 3,96 zł 2,85 zł
szt.
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 936 940 Efco 136 140
Amortyzator uchwytu do Oleo-Mac 936 940 Efco 136 140
13,12 zł 9,99 zł 10,67 zł 8,12 zł
szt.
Obudowa filtra powietrza do HONDA GX110 GX120 GX140 GX160
Obudowa filtra powietrza do HONDA GX110 GX120 GX140 GX160
29,08 zł 19,99 zł 23,64 zł 16,25 zł
szt.
Uszczelka gaźnika filtra powietrza Briggs Quantum
Uszczelka gaźnika filtra powietrza Briggs Quantum
4,18 zł 2,99 zł 3,40 zł 2,43 zł
szt.
Nóż do kosiarki CASTEL GARDEN 474TT NG504 NG504TR TRE
Nóż do kosiarki CASTEL GARDEN 474TT NG504 NG504TR TRE
56,42 zł 49,99 zł 45,87 zł 40,64 zł
szt.
Nóż do kosiarki HONDA HRB535 HRB536 HRD535 HRD536 HRG536C HRH536 IZY53
Nóż do kosiarki HONDA HRB535 HRB536 HRD535 HRD536 HRG536C HRH536 IZY53
56,58 zł 39,99 zł 46,00 zł 32,51 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 6 HP (seria 14)
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 6 HP (seria 14)
10,51 zł 3,00 zł 8,54 zł 2,44 zł
szt.
Nóż do kosiarki TORO 62" Groundsmaster
Nóż do kosiarki TORO 62" Groundsmaster
67,80 zł 35,00 zł 55,12 zł 28,46 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony