Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Cena: 17,93 zł 17.93
Cena netto: 14,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Produkty powiązane

Bestsellery
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
Koło podporowe kosiska traktorka kosiarki
24,21 zł 19,68 zł
szt.
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
58,84 zł 47,84 zł
szt.
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
13,95 zł 11,34 zł
szt.
Łożysko koła kosiarki 28,6x12,70x11
Łożysko koła kosiarki 28,6x12,70x11
6,88 zł 5,59 zł
szt.
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
117,61 zł 99,99 zł 95,62 zł 81,29 zł
szt.
Ostrze ząbkowane do kosiarki listwowej
Ostrze ząbkowane do kosiarki listwowej
6,70 zł 5,45 zł
szt.
Łożysko 6204 2RS 47x20x14 mm do traktorka
Łożysko 6204 2RS 47x20x14 mm do traktorka
12,54 zł 10,20 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,14 zł 6,62 zł
szt.
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
44,16 zł 35,90 zł
szt.
Sprężyna startera do Honda GX100 GX120 GX160 GX200
Sprężyna startera do Honda GX100 GX120 GX160 GX200
18,52 zł 15,06 zł
szt.
Sworzeń koła podporowego kosiska traktorka kosiarki
Sworzeń koła podporowego kosiska traktorka kosiarki
15,95 zł 12,97 zł
szt.
Łożysko koła kosiarki 27x12x12,2
Łożysko koła kosiarki 27x12x12,2
9,64 zł 7,84 zł
szt.
Łożysko kulkowe 6203 2RS 40x17x12
Łożysko kulkowe 6203 2RS 40x17x12
14,02 zł 11,40 zł
szt.
Promocje
Zestaw membran WALBRO D10-HDB
Zestaw membran WALBRO D10-HDB
19,54 zł 9,99 zł 15,89 zł 8,12 zł
szt.
Olej do kosiarki Briggs&Stratton 1 L SAE30
Olej do kosiarki Briggs&Stratton 1 L SAE30
31,91 zł 26,99 zł 25,94 zł 21,94 zł
szt.
Amortyzator do pilarki ALPINA 41 45 55 65 CP55 CP65
Amortyzator do pilarki ALPINA 41 45 55 65 CP55 CP65
11,80 zł 4,00 zł 9,59 zł 3,25 zł
szt.
Pasek zębaty Stiga Villa 85 Combi Park 121M
Pasek zębaty Stiga Villa 85 Combi Park 121M
88,04 zł 79,99 zł 71,58 zł 65,03 zł
szt.
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
98,61 zł 79,99 zł 80,17 zł 65,03 zł
szt.
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
118,37 zł 85,00 zł 96,24 zł 69,11 zł
szt.
Opona do traktorka 16x6.50-8 4PR
Opona do traktorka 16x6.50-8 4PR
129,61 zł 85,00 zł 105,37 zł 69,11 zł
Klin wpust koła zamachowego do TECUMSEH
Klin wpust koła zamachowego do TECUMSEH
3,98 zł 1,50 zł 3,24 zł 1,22 zł
szt.
Zestaw membran WALBRO D11-WB
Zestaw membran WALBRO D11-WB
39,90 zł 19,00 zł 32,44 zł 15,45 zł
szt.
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
Pasek napędu noży HUSQVARNA CTH Craftsman PARTNER
117,61 zł 99,99 zł 95,62 zł 81,29 zł
szt.
Ostrza noża do WOLF TRIPLEX na 1 śrubę ( 2 szt. + 2 śruby )
Ostrza noża do WOLF TRIPLEX na 1 śrubę ( 2 szt. + 2 śruby )
38,62 zł 33,00 zł 31,40 zł 26,83 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony