Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Cena: 18,91 zł 18.91
Cena netto: 15,37 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Produkty powiązane

Bestsellery
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
44,16 zł 35,90 zł
szt.
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
10,52 zł 8,55 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs&Stratton OHV Vanguard V-Twin
Filtr powietrza Briggs&Stratton OHV Vanguard V-Twin
19,88 zł 16,16 zł
szt.
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
Membrany gaźnika do Briggs Sprint Classic Quattro
8,39 zł 6,82 zł
szt.
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
Filtr powietrza do Briggs & Stratton 12-15 HP
26,54 zł 19,99 zł 21,58 zł 16,25 zł
szt.
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
Uszczelka głowicy do Briggs & Stratton 10 - 13 HP
21,42 zł 17,41 zł
szt.
Łożysko piasty 15,8x34,9x11,1 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,8x34,9x11,1 mm do traktorka
16,30 zł 13,25 zł
szt.
Nóż glebogryzarki B.C.S. lewy 193x55x30x6
Nóż glebogryzarki B.C.S. lewy 193x55x30x6
21,34 zł 17,35 zł
szt.
Nóż glebogryzarki B.C.S. prawy 193x55x30x6
Nóż glebogryzarki B.C.S. prawy 193x55x30x6
21,34 zł 17,35 zł
szt.
Łańcuchy śniegowe na koła 18x8.50-8
Łańcuchy śniegowe na koła 18x8.50-8
199,98 zł 149,99 zł 162,59 zł 121,94 zł
kmpl.
Olej do kosiarki Briggs&Stratton 1 L SAE30
Olej do kosiarki Briggs&Stratton 1 L SAE30
31,91 zł 25,94 zł
szt.
Promocje
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
127,50 zł 85,00 zł 103,66 zł 69,11 zł
szt.
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
Pasek AA85 do Castel Garden Honda Stiga Viking
98,61 zł 79,99 zł 80,17 zł 65,03 zł
szt.
Uszczelka gaźnika filtra powietrza Briggs Quantum
Uszczelka gaźnika filtra powietrza Briggs Quantum
4,18 zł 2,99 zł 3,40 zł 2,43 zł
szt.
Łańcuchy śniegowe na koła 18x9.50-8 19x9.50-8
Łańcuchy śniegowe na koła 18x9.50-8 19x9.50-8
197,13 zł 149,99 zł 160,27 zł 121,94 zł
kmpl.
Uszczelniacz wału do TECUMSEH V50 V60 H50 H60 HH VH60
Uszczelniacz wału do TECUMSEH V50 V60 H50 H60 HH VH60
16,91 zł 2,99 zł 13,75 zł 2,43 zł
szt.
Noże do wertykulatora STIGA VB38 VBF40 BLUE BIRD 300RSC
Noże do wertykulatora STIGA VB38 VBF40 BLUE BIRD 300RSC
9,84 zł 6,99 zł 8,00 zł 5,68 zł
szt.
Zestaw membran WALBRO D11-WB
Zestaw membran WALBRO D11-WB
39,90 zł 19,00 zł 32,44 zł 15,45 zł
szt.
Pasek klinowy napędu jazdy do AL-KO DOLMAR T13 T15 T17-102HD T20-1032HDE
Pasek klinowy napędu jazdy do AL-KO DOLMAR T13 T15 T17-102HD T20-1032HDE
75,57 zł 39,99 zł 61,44 zł 32,51 zł
szt.
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
Pasek napędu noży AA88 do MTD YARDMAN Gutbrod SPRINT
118,37 zł 85,00 zł 96,24 zł 69,11 zł
szt.
Pasek klinowy AA86 do Castel Garden N92 NJ92 STIGA Estate 92 ISEKI SABO DOLMAR SOLO
Pasek klinowy AA86 do Castel Garden N92 NJ92 STIGA Estate 92 ISEKI SABO DOLMAR SOLO
99,15 zł 79,99 zł 80,61 zł 65,03 zł
szt.
Łańcuchy śniegowe na koła 18x8.50-8
Łańcuchy śniegowe na koła 18x8.50-8
199,98 zł 149,99 zł 162,59 zł 121,94 zł
kmpl.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony