Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 22,23 zł 22.23
Cena netto: 18,07 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
Noże do wertykulatora SABO 45-190 45-210
18,08 zł 15,00 zł 14,70 zł 12,20 zł
szt.
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
Noże do wertykulatora WOLF UV-30 UV-32 UV-34
10,71 zł 8,71 zł
szt.
Linka gazu uniwersalna 1,80 m metalowa manetka
Linka gazu uniwersalna 1,80 m metalowa manetka
35,56 zł 28,91 zł
szt.
Łożysko wału korbowego 6202 C3 35x15x11
Łożysko wału korbowego 6202 C3 35x15x11
9,84 zł 8,00 zł
szt.
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
69,05 zł 56,14 zł
szt.
Łożysko piasty 15,88x39,9x11,9 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,88x39,9x11,9 mm do traktorka
19,75 zł 16,06 zł
szt.
Nóż glebogryzarki do HONDA prawy 200x62x30x6
Nóż glebogryzarki do HONDA prawy 200x62x30x6
43,92 zł 39,00 zł 35,71 zł 31,71 zł
szt.
Filtr wstępny powietrza do KOHLER CH395 CH440
Filtr wstępny powietrza do KOHLER CH395 CH440
36,11 zł 29,36 zł
szt.
Nóż glebogryzarki do HONDA lewy 200x62x30x6
Nóż glebogryzarki do HONDA lewy 200x62x30x6
43,92 zł 39,00 zł 35,71 zł 31,71 zł
szt.
Kółko pływające zębatka pływakowa SD 7/8" 3/8 7z
Kółko pływające zębatka pływakowa SD 7/8" 3/8 7z
15,80 zł 12,85 zł
szt.
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka
19,06 zł 15,50 zł
szt.
Zestaw membran D10-WAT do WALBRO
Zestaw membran D10-WAT do WALBRO
21,64 zł 19,00 zł 17,59 zł 15,45 zł
szt.
Promocje
Tłok 87,30 mm do Briggs & Stratton 10 - 18 HP nominał
Tłok 87,30 mm do Briggs & Stratton 10 - 18 HP nominał
240,83 zł 199,00 zł 195,80 zł 161,79 zł
szt.
Cewka zapłonowa do Briggs & Stratton seria 29 30 35 38
Cewka zapłonowa do Briggs & Stratton seria 29 30 35 38
186,14 zł 169,00 zł 151,33 zł 137,40 zł
szt.
Noże do wertykulatora TIELBURGER i ISEKI
Noże do wertykulatora TIELBURGER i ISEKI
22,08 zł 19,00 zł 17,95 zł 15,45 zł
szt.
Nóż do Murray 38"  MT145380 MT155380 ELT 125380 ORYGINALNY
Nóż do Murray 38" MT145380 MT155380 ELT 125380 ORYGINALNY
196,30 zł 159,00 zł 159,59 zł 129,27 zł
szt.
Nóż do Husqvarna Rider CC112 16 155 PR15 PR18  R15TAWD JONSERED FR2116 FR2216 FR2218
Nóż do Husqvarna Rider CC112 16 155 PR15 PR18 R15TAWD JONSERED FR2116 FR2216 FR2218
83,47 zł 79,00 zł 67,86 zł 64,23 zł
szt.
Wał korbowy 797017 Briggs Seria 600 Quantum fi 25,4 mm
Wał korbowy 797017 Briggs Seria 600 Quantum fi 25,4 mm
414,96 zł 385,00 zł 337,37 zł 313,01 zł
szt.
Pasek AA120 napędu noży do ECHO COUNTAX WESTWOOD TBS-Deck 42"
Pasek AA120 napędu noży do ECHO COUNTAX WESTWOOD TBS-Deck 42"
165,31 zł 149,00 zł 134,40 zł 121,14 zł
szt.
Rozrusznik elektryczny do Kohler Courage SV470 SV480 SV530 SV540 SV590 SV600
Rozrusznik elektryczny do Kohler Courage SV470 SV480 SV530 SV540 SV590 SV600
625,74 zł 550,00 zł 508,73 zł 447,15 zł
szt.
Łożysko kulkowe 6202 2RS 35x15x11
Łożysko kulkowe 6202 2RS 35x15x11
9,93 zł 8,00 zł 8,07 zł 6,50 zł
szt.
Cylinder do pilarki Oleo-Mac 956 Efco 156 - fi 46 mm
Cylinder do pilarki Oleo-Mac 956 Efco 156 - fi 46 mm
528,55 zł 499,00 zł 429,72 zł 405,69 zł
szt.
Łańcuchy śniegowe śnieżne na koła 16x6.50-8
Łańcuchy śniegowe śnieżne na koła 16x6.50-8
240,27 zł 219,00 zł 195,34 zł 178,05 zł
Para
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony