Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 22,23 zł 22.23
Cena netto: 18,07 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
Uchwyt noża do Castel Garden Honda Stiga Dolmar Viking Solo Brill
18,40 zł 16,90 zł 14,96 zł 13,74 zł
szt.
Sprężyna regulatora do Briggs & Stratton Quantum
Sprężyna regulatora do Briggs & Stratton Quantum
6,81 zł 5,54 zł
szt.
Nóż glebogryzarki do HONDA prawy 200x62x30x6
Nóż glebogryzarki do HONDA prawy 200x62x30x6
26,76 zł 21,76 zł
szt.
Kółko zębate zębatka rozrusznika Briggs 16 zębów
Kółko zębate zębatka rozrusznika Briggs 16 zębów
7,99 zł 6,00 zł 6,50 zł 4,88 zł
szt.
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,88x34,9x11,1 mm do traktorka
16,30 zł 13,25 zł
szt.
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
Olej Briggs & Stratton 1,4 L do traktorka SAE30
53,65 zł 43,62 zł
szt.
Filtr paliwa uniwersalny czerwony 150 mikronów
Filtr paliwa uniwersalny czerwony 150 mikronów
5,99 zł 4,87 zł
szt.
Łożysko piasty 15,88x39,9x11,9 mm do traktorka
Łożysko piasty 15,88x39,9x11,9 mm do traktorka
19,46 zł 15,82 zł
szt.
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
Pasek AA93 napędu noży do MTD GUTBROD Sprint YARDMAN
84,34 zł 68,57 zł
szt.
Pasek do PARTNER P12597 CRAFTSMAN HUSQVARNA MC CULLOCH
Pasek do PARTNER P12597 CRAFTSMAN HUSQVARNA MC CULLOCH
88,23 zł 71,73 zł
szt.
Pasek napędu noży do MURRAY 42"
Pasek napędu noży do MURRAY 42"
79,13 zł 64,33 zł
szt.
Noże wertykulatora MTD VG40 VE40 VG45 oryginalne
Noże wertykulatora MTD VG40 VE40 VG45 oryginalne
19,94 zł 16,21 zł
szt.
Promocje
Świeca zapłonowa Champion RJ19LM BRIGGS 802592S BS19LM
Świeca zapłonowa Champion RJ19LM BRIGGS 802592S BS19LM
12,99 zł 9,99 zł 10,56 zł 8,12 zł
szt.
Linka załączania noży do Husqvarna Craftsman MC CULLOCH Partner
Linka załączania noży do Husqvarna Craftsman MC CULLOCH Partner
105,85 zł 99,99 zł 86,06 zł 81,29 zł
szt.
Nóż 55 cm do HUSQVARNA AYP CRAFTSMAN PARTNER mulczery 22"
Nóż 55 cm do HUSQVARNA AYP CRAFTSMAN PARTNER mulczery 22"
45,23 zł 39,99 zł 36,77 zł 32,51 zł
szt.
Pierścienie tłoka do KOHLER K301 i K532 - 85,70 mm
Pierścienie tłoka do KOHLER K301 i K532 - 85,70 mm
196,20 zł 175,00 zł 159,51 zł 142,28 zł
szt.
Filtr paliwa POREX 3,5 mm do pilarki kosy
Filtr paliwa POREX 3,5 mm do pilarki kosy
12,49 zł 9,99 zł 10,15 zł 8,12 zł
szt.
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 185x48x30x4
Nóż glebogryzarki AGRIA lewy 185x48x30x4
20,92 zł 19,00 zł 17,01 zł 15,45 zł
szt.
Koło pasowe HUSQVARNA LT100 LT120 LT130 LTH130 YTH160 CRAFTSMAN PARTNER
Koło pasowe HUSQVARNA LT100 LT120 LT130 LTH130 YTH160 CRAFTSMAN PARTNER
61,16 zł 49,99 zł 49,72 zł 40,64 zł
szt.
Nóż do kosiarki Murray Deck 30"  76 cm
Nóż do kosiarki Murray Deck 30" 76 cm
119,99 zł 99,99 zł 97,55 zł 81,29 zł
szt.
Amortyzator do pilarki Husqvarna 50 51 55
Amortyzator do pilarki Husqvarna 50 51 55
8,65 zł 4,99 zł 7,03 zł 4,06 zł
szt.
Filtr powietrza do Robin EH34 AGRIA
Filtr powietrza do Robin EH34 AGRIA
48,79 zł 29,99 zł 39,67 zł 24,38 zł
szt.
Pasek napędu noży do kosiarki STIGA Primo (primary)
Pasek napędu noży do kosiarki STIGA Primo (primary)
88,56 zł 79,00 zł 72,00 zł 64,23 zł
szt.
Pasek klinowy SPA2382 do kosiarki
Pasek klinowy SPA2382 do kosiarki
131,61 zł 89,99 zł 107,00 zł 73,16 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony