Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 17,93 zł 17.93
Cena netto: 14,58 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Zastosowanie do: NGK
Kod produktu: BKR5ES

Opis

Świeca zapłonowa NGK BKR5ES

Wielkość gwintu w mm – M14

Długość gwintu w mm – 19

Szerokość klucza w mm – 16

Odpowiednik:

Marka Model świecy
AC Delco FR3CLS
AC Delco FR3LS
AC Delco FR3LSK
AC Delco FR5LS
Accel 786
Agria 70609
Autolite 3924
Autolite 3926
Autolite XS3924
Autolite XST3924
Autolite XST3926
Beck Arnley 176-5287
Beru 2330703
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru 14FR-8DUW
Beru 14FR8DU
Beru 2330703
Beru UXT1
Beru UXT3
Beru Z254
Beru Z255
Beru Z72
Bosch 19
Bosch 0 241 229 684
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 659
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 883
Bosch 241229684
Bosch 242225582
Bosch 242229568
Bosch 242229587
Bosch 242229594
Bosch 242229659
Bosch 242229673
Bosch 242229883
Bosch 6
Bosch F8DC0R
Bosch F8DC4
Bosch FR7DC+
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR9DC
Brisk DR17YC
Brisk DR17YPP-1
Champion 7440
Champion EON2
Champion OE013
Champion OE013/T10
Champion OE016
Champion OE088
Champion QC12YC
Champion RC10YC
Champion RC10YX
Champion RC12YC
Champion RC14YC
Champion stk 71
Denso 3191
Denso 5303
Denso IK16
Denso K16PR-U
Denso K16PRU
Denso K16TT
Denso VK16
Denso stk 3191
Enker SFE55CP
Eyquem RFC42LS
Eyquem RFC52LS
Fiat 46551935
Kohler 1213202-S
Kohler 2013202-S
Kohler 2513214-S
Kohler 6613201-S
Mitsubishi MS851737
Motorcraft AGSP52
NGK stk 2460
PSA Peugeot Citroën 5962H8
PSA Peugeot Citroën 5962H9
PSA Peugeot Citroën 5962S4
PSA Peugeot Citroën 5962V6
PSA Peugeot Citroën 5962W1
PSA Peugeot Citroën 96064890
Renault 77 00 101 401
Renault 7700101401
Toyota 90098-66038
Unipart GSP634

Stosowana m.in. do kosiarek i traktorków z silnikami Briggs&Stratton 12,5 – 20 HP takich producentów jak: AL-KO, DOLMAR, ERING, HERKULES, SOLO.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Bestsellery
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
Klin wpust do mocowania uchwytu noża kosiarki
3,25 zł 2,64 zł
szt.
Uchwyt listwy tnącej piasta noża Murray YardKing
Uchwyt listwy tnącej piasta noża Murray YardKing
17,76 zł 14,44 zł
szt.
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
Noże do wertykulatora PILOTE POWERCUT HERKULES GRANJA
15,00 zł 9,99 zł 12,20 zł 8,12 zł
szt.
Adapter noża do traktorka Murray 38" - 52"
Adapter noża do traktorka Murray 38" - 52"
119,35 zł 97,03 zł
szt.
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
Koło pasowe do Husqvarna CT CTH Partner P12592RB
69,94 zł 56,86 zł
szt.
Ostrze noża do kosiarki listwowej ESM BUSATIS 344048
Ostrze noża do kosiarki listwowej ESM BUSATIS 344048
14,24 zł 11,58 zł
szt.
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
Filtr powietrza Briggs Quantum Honda GCV LONCIN
8,14 zł 6,62 zł
szt.
Uchwyt startera rozrusznika uniwersalny
Uchwyt startera rozrusznika uniwersalny
6,64 zł 5,40 zł
szt.
Nóż 40 cm do kosiarki Murray Deck 46" - 117 cm
Nóż 40 cm do kosiarki Murray Deck 46" - 117 cm
41,15 zł 33,46 zł
szt.
Nakrętka sześciokątna wałka piasty noża MURRAY
Nakrętka sześciokątna wałka piasty noża MURRAY
4,33 zł 3,52 zł
Promocje
Zestaw membran D10-WAT do WALBRO
Zestaw membran D10-WAT do WALBRO
17,60 zł 15,00 zł 14,31 zł 12,20 zł
szt.
Dętka 13x5.00-6 zawór prosty TR13
Dętka 13x5.00-6 zawór prosty TR13
29,66 zł 25,00 zł 24,11 zł 20,33 zł
szt.
Tłok do Briggs & Stratton 7-8 HP nadwymiar 0,010" (76,50 mm)
Tłok do Briggs & Stratton 7-8 HP nadwymiar 0,010" (76,50 mm)
253,87 zł 239,99 zł 206,40 zł 195,11 zł
szt.
Nóż do HONDA HR21 HR2160 HRA214 HRA216 ISEKI SW53 KAAZ LM530
Nóż do HONDA HR21 HR2160 HRA214 HRA216 ISEKI SW53 KAAZ LM530
58,57 zł 49,00 zł 47,62 zł 39,84 zł
szt.
Koło napędowe do kosiarki AYP Husqvarna Partner Bernard
Koło napędowe do kosiarki AYP Husqvarna Partner Bernard
95,98 zł 79,99 zł 78,03 zł 65,03 zł
szt.
Pasek AA68 napędu kosiska do SNAPPER
Pasek AA68 napędu kosiska do SNAPPER
66,11 zł 49,99 zł 53,75 zł 40,64 zł
szt.
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
Filtr oleju do Briggs&Stratton Kohler (długi)
24,18 zł 20,00 zł 19,66 zł 16,26 zł
szt.
Primer pompka do Briggs&Stratton Classic Sprint Quattro
Primer pompka do Briggs&Stratton Classic Sprint Quattro
8,71 zł 7,99 zł 7,08 zł 6,50 zł
szt.
Linka załączania noży do MTD YARDMAN GUTBROD
Linka załączania noży do MTD YARDMAN GUTBROD
128,36 zł 119,00 zł 104,36 zł 96,75 zł
szt.
Adapter noża do Murray 38" 40" 42" 46" nowsze modele
Adapter noża do Murray 38" 40" 42" 46" nowsze modele
196,43 zł 180,00 zł 159,70 zł 146,34 zł
szt.
Adapter noża do MTD Cubcadet Efco Gutbrod Oleo-Mac Wolf Yardman Deck G 42"
Adapter noża do MTD Cubcadet Efco Gutbrod Oleo-Mac Wolf Yardman Deck G 42"
322,91 zł 295,00 zł 262,53 zł 239,84 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony